More Website Templates @ TemplateMonster.com. December10, 2011!

Nawiązanie współpracy z profesjonalnym biurem rachunkowym związane jest z wieloma korzyściami, m. in:

Ograniczenie ryzyka
Wybór profesjonalnego księgowego ogranicza ryzyko przedsiębiorcy związane z nieprawidłową interpretacją przepisów lub ich nieznajomością. Urzędy skarbowe oraz ZUS bardzo skrupulatnie kontrolują wywiązywanie się przedsiębiorców z nałożonych obowiązków. Dzięki wsparciu profesjonalnego biura rachunkowego można uniknąć rozmaitych błędów, tym bardziej, że przepisy prawno-podatkowe ulegają częstym zmianom. Ogromną zaletą współpracy z biurem jest uniezależnienie od zdarzeń losowych w firmie: urlopy, zwolnienia chorobowe, czy awarie sprzętu.

Uproszczenie w zarządzaniu firmą
Poprzez powierzenie obsługi księgowo-kadrowej firmie zewnętrznej łatwiejsze staje się zarządzanie podstawową działalnością firmy - nie trzeba skupiać się na bieżących rozliczeniach z urzędami, a zaoszczędzony czas pozwoli na rozwój firmy.

Dostęp do wiedzy i doświadczenia
Warto bazować na kompletnej, przekrojowej, aktualizowanej i systematycznie pogłębianej wiedzy księgowych. Zdobycie doświadczenia i wiedzy jaką dysponuje zespół specjalistów z biura rachunkowego wymagałby dla przedsiębiorcy poniesienia kosztów i dużych nakładów czasowych.

Bezpieczeństwo
Biuro rachunkowe zapewnia bezpieczeństwo prowadzonych ksiąg i ewidencji oraz rozliczeń podatkowych. Wynika to głównie z wiedzy i doświadczenia specjalistów, ale daje go też posiadanie przez biuro polisy ubezpieczeniowej OC. Nie tylko w zakresie obowiązkowego ubezpieczenia, ale także dodatkowego.

Oszczędność czasu
Zamiast osobiście prowadzić rozliczenia podatkowe lub nadzorować własny dział księgowości i składać wizyty w urzędach, spokojnie można wykorzystać ten czas na realizację swoich zadań merytorycznych, służących rozwojowi przedsiębiorstwa.

Obniżenie kosztów
Czy wydaje ci się, że usługi profesjonalisty są kosztowne? Spróbuj zaufać amatorowi..
Koszty zleconej obsługi księgowej są relatywnie niższe od kosztów wykonywania tych prac własnymi siłami. Oszczędności dotyczą przede wszystkim kosztów pracy, szkoleń zawodowych, zwolnień i rekrutacji pracowników. Nie ponosi się także kosztów zakupu sprzętu komputerowego, oprogramowania i wyposażenia stanowisk pracy.
meritum

meritum

meritum

meritum

meritum
meritum
Naszą stronę można znaleźć pod tagami: biuro rachunkowe w Pucku, księgowość w Pucku i dotacje w Pucku. Zapraszamy.